,
adana escort
,
Ali BİLİR
ali.bilir@hotmail.com
Tarih 27.11.2012
Hit 20276
Etiketler
İceriğe
ODAKLAN

Ali BİLİR


Yeniden Merhaba...On Dört yıl önce Merhaba demiştik Görele Gen Tr ailesi olarak. Sloganımız hep "Görele'nin Dünya'ya Açılan Penceresi" olmuştu.

Bu sözü söylerken veya yazarken iddiali bir söz gibi duruyordu. Bizde varsın iddialı olsun dedik ve arkasında durduk sözümüzün. Yaptığımız internet yayıncılığının amatör bir ruh içersinde olduğunu hepimizi biliyorduk. On dört yıldan beri birçok dostumuzun emeği geçti bu kervana. Kimi hala devam ediyor, kimi zaman zaman yazıları ile haberleri ile el atmaya devam ediyor.

Henüz nedenini anlamamakla birlikte zaman zaman internet tabiri ile siber saldırılara maruz kaldık. Daha tuhaf olanı ise bu saldırılardan en çok benim yazılarım ve haberlerim nasibini aldı. Yani site içersinde bana ait ne varsa yok edildi. Birileri iş edip bunu yaptığına göre biraz olsun değer verdiğini düşünüyorum bu kişilerin. Yoksa neden silsin Ali Bilir'in yazılarını.

Duyardık. Başımıza geldi. Yapacak birşey yok. Demek bundan sonra kaldığımız yerden devam edeceğiz. Ancak; SİBER'ci dostlarımızdan ricam bundan sonra başkalarına saldırmaları veya saldırma işlerinden vazgeçmeleri.

Görele gen Tr'nin yeni yüzü ile Geçmişten Geleceğe, Köklerimiz bağlı değerlerimizle birlikte olmak dileğimle...

Saygı ve muhabbetlerimi sunuyorum.

Ali Bilir
1998 - 2017 © Görele Tüm Hakları Saklıdır. İzinsiz yazı, resim, videolar alınamaz. İçerik ekleyenlerin yazıları kendi sorumluluğundadır.
Görele bu sorunluluğu yüklenmez.

Görele.gen.tr'yi Ana Sayfam Yap | Sık Kullanılanlara Ekle