,
adana escort
,
Tarih 05.10.2017
Hit 1008
Paylaş

Yazdır Yazıcı dostu çıktı al
Resim 2 GÖR
Video 0
Akıllı Resim 0
Ses 0
Etiketler
İceriğe
ODAKLAN
  YAZI ARŞİVİNİ GÖR

İstatistik
  • Online: 15
  • Bugün: 1173
  • Tümü: 451683
GÜNCEL


HAYDARLI KÖYÜ DERNEĞİ OLAĞAN KONGREYE HAZIRLANIYORGörele Haydarlı Köyü Derneği 22 Ekim Pazar Günü 4. Olağan Kongresini gerçekleştirecek...

2009 Yılında faaliyete başlayan Haydarlı Köyü Derneği 22 Ekim Pazar günün 4. olağan kongresine hazırlıklarını yapıyor.Yapılacak kongre hakkında bilgi veren dernek başkanı Oğuz Keskin  '' 2009 yılında '' DOĞDUĞUMUZ TOPRAKLARA BORCUMUZ VAR DESTURUYLA '' İstanbul Ümraniyede kurulan derneğimizin hayırlısıyla 22 Ekim Pazar günü 4. Olağan kongresini yapacağız.Derneğimizin kuruluş amacı ve tüzüğü gereği faaliyete başladığı günden buyana 8 yılı geride bırakırken,geçen bu sürede bir birinden başarılı Birlik geceleri ve pikniklerin yanısıra köyümüz ile ilgili köy konağı, şebeke suyu,yol betonlama ve revizyonlarını kapsayan kalıcı işlere yönetim kurulumuz, üyelerimiz, köy halkımız, mülki amirlerimiz,siyasilerimiz ve muhtarımızla omuz omuza vererek güzel işlere imza attık.Derneğimiz kurucu Başkanı ve onursal Başkanımız Alican Keskin'den 2010 yılında teslim aldığım hizmet bayrağını 22 Ekim pazar günü yapacağımız kongre sonrasında hayırlısıyla birlikte seçeceğimiz başkanımıza teslim edeceğim,bu vesileyle şimdiden kongremizin hayırlara vesile olmasını diliyor seçeceğimiz yönetim kurulumuza başarılar dilerken,geçen bu süreçte bizlere inanan ve bu inançla hep arkamızda olan başta yönetim kurulunda yer alan tüm arkadaşlarıma ,üyelerimize,köy halkımıza,Görele stk temsilcilerimize bu uğrda her daim en büyük destekçim eşim ve çocuklarıma en içten şükranlarımı sunuyor,sizlerde bir hakkım varsa benden yana helal ediyorum,sizlerdende haklarınızı helal etmenizi istiyor sevgi ve saygılarımı sunuyorum'' dedi.

 

Haber:Mustafa ÖZTÜRKOkuma Sayısı: 336

1998 - 2017 © Görele Tüm Hakları Saklıdır. İzinsiz yazı, resim, videolar alınamaz. İçerik ekleyenlerin yazıları kendi sorumluluğundadır.
Görele bu sorunluluğu yüklenmez.

Görele.gen.tr'yi Ana Sayfam Yap | Sık Kullanılanlara Ekle