,
adana escort
,
Tarih 06.09.2017
Hit 903
Paylaş

Yazdır Yazıcı dostu çıktı al
Resim 3 GÖR
Video 0
Akıllı Resim 0
Ses 0
Etiketler
İceriğe
ODAKLAN
  YAZI ARŞİVİNİ GÖR

İstatistik
  • Online: 30
  • Bugün: 420
  • Tümü: 496530
TOPLUM


ADA, Görele Derneklerine Bayram Ziyaretinde Bulundu.Görele Dernekleri Federasyonu başkanı Abdurrahman ADA, Görfed'e bağlı derneklere bayram ziyaretinde bulundu.

Federasyon Başkanımız Sn Abdurrahman Ada ve beraberindeki yönetim kurulu üyelerimiz Tuzla ve Beykoz'da faaliyet gösteren Derneklerimizin yanı sıra Ümraniye İtfaiye amirliğini ziyaret ederek hemşehrilerimizle bayramlaştılar.Başkanımız Ada ziyaret anısına Dernek başkanlarımıza ana vatanı Görele olan kemençemizin maketini takdim etti.
Yapılan ziyaretlerden Dernek başkanları ve hemşehrilerimiz onur duyduklarını belirtirken hemşehrilerimizin gerek sıla gerekse gurbetteki sorunlarıyla ilgili istişarelerde bulunuldu.Öte yandan Federasyon Başkanımız Abdurrahman Ada ilkinin 1 Ekim 2017 Pazar günü Beykoz kaymak donduran Mesire alanında yapılacak olan Görele Şöleninde her derneğimizin icracı konumda ve ev sahibi olduğunu belirtirken bu programla ilgi Dernek yönetimlerinden ve üyelerinden üst seviyede katılım beklediklerini bu heyecanın birlik ve beraberliğimizi dahada pekiştireceğine inançlarının tam olduğunu dile getirdi bu vesileyle tüm hemşehrilerimizi 1 Ekim Pazar günü yapılacak olan Görele Şenliğine davet ediyoruz dedi.Okuma Sayısı: 301

1998 - 2017 © Görele Tüm Hakları Saklıdır. İzinsiz yazı, resim, videolar alınamaz. İçerik ekleyenlerin yazıları kendi sorumluluğundadır.
Görele bu sorunluluğu yüklenmez.

Görele.gen.tr'yi Ana Sayfam Yap | Sık Kullanılanlara Ekle