,
adana escort
,
Tarih 21.08.2017
Hit 1353
Paylaş

Yazdır Yazıcı dostu çıktı al
Resim 5 GÖR
Video 0
Akıllı Resim 0
Ses 0
Etiketler
İceriğe
ODAKLAN
  YAZI ARŞİVİNİ GÖR

İstatistik
  • Online: 27
  • Bugün: 420
  • Tümü: 496530
TOPLUM


Abdurrahman ADA'nın acı günü...Esenyurt Belediye başkan Yardımcısı, Görele Dernekleri Federasyonu başkanı Abdurrahman ADA'nın amcası Yahya ADA vefat etti.

Esenyurt Belediye başkan Yardımcısı, Görele Dernekleri Federasyonu başkanı Abdurrahman ADA'nın amcası Yahya ADA vefat etti.Giresun'da Hakkın rahmetine kavuşan ADA için, önce Cuma günü GÖRELE de kılınan cenaze namazı sonrası defin için Çayırova Kocaeli'ye getirildi. Burada da kılınan cenaze namazı sonrası Şekerpınar  mezarlığına defnedildi.Cenazeye Yahya ADA'nın sevenleri ve ailesinden çok sayıda kişi katıldı. Cenaze sonrası bir açıklama yapan Esenyurt Belediye başkan Yardımcısı, Görele Dernekleri Federasyonu başkanı Abdurrahman ADA "Amcamız Yahya Ada yı fani hayattan baki hayata uğurladık. Bu acılı günümüzde bizleri yalnız bırakmayan tüm dostlara Ada ailesi olarak şükranlarımızı sunarız. 

Bizzat Giresun'a gelerek cenaze merasimine katılan, Gebze Çayırova daki merasime katılan akrabalarımıza , dernek başkanlarımıza, siyasilerimize, iş adamlarımıza, komşularımıza ve herkese, sosyal medyadan yazarak ve telefon İle arayarak taziyelerini ileten vekillerimize, bld. başkanlarımıza, iş adamları, bürokrat, sanatçı, siyasetçi, kanaat önderi tüm dost ve arkadaşlara ayrı ayrı teşekkürü borç bilir, Şükran'larımızı arz ederiz. 
Taziye Pazar ve Pazartesi günleri Giresun Kültürevi nde olacaktır. 
Tekrar amcamız ve tüm geçmişlerimize rahmet diliyoruz. 
Dua ve saygı İle.." dedi. 

Görele Dernekleri Federasyonu ve www.gorele.gen.tr olarak ADA ailesine başsağlığı ve sabırlar diliyoruz.
Okuma Sayısı: 451

1998 - 2017 © Görele Tüm Hakları Saklıdır. İzinsiz yazı, resim, videolar alınamaz. İçerik ekleyenlerin yazıları kendi sorumluluğundadır.
Görele bu sorunluluğu yüklenmez.

Görele.gen.tr'yi Ana Sayfam Yap | Sık Kullanılanlara Ekle