,
adana escort
,
Tarih 30.07.2017
Hit 1119
Paylaş

Yazdır Yazıcı dostu çıktı al
Resim 34 GÖR
Video 0
Akıllı Resim 0
Ses 0
Etiketler
İceriğe
ODAKLAN
  YAZI ARŞİVİNİ GÖR

İstatistik
  • Online: 9
  • Bugün: 1164
  • Tümü: 451674
KÜLTÜR SANAT


GÖRELE LİSESİ MEZUNLARI GELENEKSEL PİLAV GÜNÜNDE BİR ARAYA GELDİTarihi Görele Lisesinin zili bu sefer mezunları için çaldı...

Bu yıl 2.düzenlenen Görele Lisesi Mezunları Buluşması ve Pilav günü güzel görüntülere sahne olurken, yağmurun azizliğine uğrayarak yarıda kaldı. Görele Lisesi Bahçesi’nde düzenlenen geceye Görele Belediye Başkanı Tolga Erener, Esenyurt Belediye Başkan Yardımcısı ve Görele Dernekler Federasyonu Başkanı Abduraman Ada’nın yanı sıra Sinan Emanet, Kadir Kaymakçı, Şaban Aydın Arslan, Fazlı Çıkıt, Selçuk Katırcıoğlu, İlçe Milli Eğitim Müdürü Şenel Dede, Milli Antrenör Yusuf Ali Kurt, Cumhuriyet Savcısı Ahmet Kabataş,Prof. Dr Mustafa Usta, Görele Gençlik ve Spor Müdürü Mehmet İncirkuş, Sedat Pişkin, Yusuf Karahanoğlu, Temel Özcan, Eşref Ayaser, Hayrettin Günay ve diğer Görele Lisesi Mezunları olmak üzere yaklaşık 200 kişi katıldı.

Sunuculuğunu Uğur Bilgi’nin yaptığı Görele Lisesi Mezunları Buluşması ve Pilav günü okul zili ile sıraya geçilip aramızdan ayrılan öğretmen ve öğrenciler için Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı okundu. Düzenlenin gecenin açılış konuşmasını yapan Okul Müdürü Yusuf Ali Keskin “ Bugün burada sizlerle olmaktan mutluyum. Temmuz ayının son cumartesi günü Mezunlar buluşması olacak ”dedi. Görele Lisesi Mezunlarından olan Görele Belediye Başkanı Tolga Erener” Bende Görele Lisesinin bir mezunu olmaktan ve sizinle bu ortamda olmaktan gururluyum. Yetiştirmiş olduğu insanlar itibariyle Görele Lisesi gerçekten önemli bir ekol. Burada zihnime kazınan ve beninle birlikte giden çok güzel anılarım oldu. Şuanda beni yetiştiren öğretmenlerimi, aynı okulu paylaştığımız arkadaşlarımı gördükçe o günleri yad etmemek mümkün değil. Bu ortamı sağladığı ve bizi burada buluşturduğu için Okul Müdürümüz Yusuf Ali Keskin ve emeği geçenlere çok teşekkür ediyorum” dedi.

Yapılan konuşmaların ardından Görele Lisesi Mezunları Buluşması ve Pilav gününde Uğur Bilgi tarafından Yusuf Ali Kurt’a penaltı atışı yapıldı ve Yusuf Ali kurt penaltıyı kurtardı.Görele Lisesi kız horon ekibi ve Yusuf Kurt hoca eşliğinde halk eğitim Horan ekibi gösterileri yapıldı. Fethi Karamahmutoğlu ve Mehmet Sırrı Öztürk ses yarışması finalistleri den mini konser verdiği gecede Sınıfların mezunlar tarafından dönem olarak dizayn edilip sınıflara dönem adı verilmesi ve böylece öğrencilere vefa duygusunun aşılanması ve Görele Lisesi öğrencilerine burs için guruplar oluşturulup guruplara öğrencilerin hesap numarası verilip burs sağlanması teklifi yapıldı. Teklife sıcak bakıldı. Katılmak isteyenler in isimleri alındığı gece seneye buluşmak üzere sona erdi.

 

HABER:Serdar KARAOkuma Sayısı: 373

1998 - 2017 © Görele Tüm Hakları Saklıdır. İzinsiz yazı, resim, videolar alınamaz. İçerik ekleyenlerin yazıları kendi sorumluluğundadır.
Görele bu sorunluluğu yüklenmez.

Görele.gen.tr'yi Ana Sayfam Yap | Sık Kullanılanlara Ekle