,
adana escort
,
Tarih 08.06.2017
Hit 609
Paylaş

Yazdır Yazıcı dostu çıktı al
Resim 1 GÖR
Video 0
Akıllı Resim 0
Ses 0
Etiketler
İceriğe
ODAKLAN
  YAZI ARŞİVİNİ GÖR

İstatistik
  • Online: 15
  • Bugün: 1164
  • Tümü: 451674
GÜNCEL


ANAOKULU ÖĞRENCİLERİ ATIK PİL KUTUSU DAĞITTIGörele 80. Yıl Anaokulu öğrencileri, 5 Haziran Dünya Çevre Günü etkinlikleri kapsamında Görele Belediyesi'nde atık pil toplama kutusu dağıttı...

Görele 80. Yıl Anaokulu öğrencileri,  5 Haziran Dünya Çevre Günü etkinlikleri kapsamında  Görele Belediyesi'nde atık pil toplama kutusu dağıttı.
Atık pil toplama kutusu dağıttıktan sonra öğrenciler,  Görele Belediye Başkanı  Tolga Erener'i ziyaret etti.

Başkan Erener, kendisini ziyaret eden öğrencilerle bir süre sohbet etti.
Erener, yaptığı konuşmada, çevreyi korumanın, kollamanın ve güzelleştirmenin en öncelikli görevlerden bir tanesi olduğunu söyledi.
Çevre kirliliğine neden olanların uyarılması gerektiğine işaret eden Erener, şöyle devam etti: 
"Nefes aldığımız havanın, içtiğimiz suların, yaşadığımız çevrenin temiz olmasının yolu çevre kirliliğine engel olmaktan geçer. Bizler belediyecilik hizmeti verirken, sadece bu günü değil, yarınları da düşünerek hareket ediyoruz. Sağlıklı nesiller yetişsin diye çevreci belediyecilik anlayışıyla doğayı koruyarak çalışıyoruz. Hem doğal kaynakları korumak, hem de  Türkiye ekonomisine katkıda bulunmak amacıyla geri dönüşüm çalışmaları başlatarak, bu çalışmalarımıza hız verdik."

 

Haber:AAOkuma Sayısı: 203

1998 - 2017 © Görele Tüm Hakları Saklıdır. İzinsiz yazı, resim, videolar alınamaz. İçerik ekleyenlerin yazıları kendi sorumluluğundadır.
Görele bu sorunluluğu yüklenmez.

Görele.gen.tr'yi Ana Sayfam Yap | Sık Kullanılanlara Ekle