,
adana escort
,
Tarih 14.05.2017
Hit 657
Paylaş

Yazdır Yazıcı dostu çıktı al
Resim 5 GÖR
Video 0
Akıllı Resim 0
Ses 0
Etiketler
İceriğe
ODAKLAN
  YAZI ARŞİVİNİ GÖR

İstatistik
  • Online: 6
  • Bugün: 42
  • Tümü: 493308
GÜNCEL


GÖRELE BELEDİYESİ ANNELER GÜNÜ DÜZENLEDİGörele Belediyesi tarafından, Anneler Günü olması dolayısıyla annelere özel gece düzenlendi.

 
Tüm annelerin anneler gününü kutlayan Görele Belediye Başkanımız Tolga Erener, eşi Fatmagül Erener ile birlikte geceye katılan annelere karanfil dağıttı. 
 
Başkanımız Erener, tüm annelerin çok değerli ve fedakar insanlar olduğunu belirterek, "Cennetin annelerin ayaklarının altında olduğunu unutmayıp annelerimizi bir gün değil her gün hatırlamalıyız ve kıymetini çok iyi bilmeliyiz. Ben tüm annelerin anneler gününü kutluyor hayırlara vesile olmasını diliyorum" dedi.
 
Görele'de yılın annesi seçilen Van'ın Çaldıran İlçesi Tendürek Dağı bölgesinde yürütülen operasyonda PKK'lı teröristlerle çıkan çatışmada şehit olan uzman çavuş Murat Kasım'ın eşi Cennet Kasım'ın bizlere şehidimizin emaneti olduğunu hatırlatan Başkanımız Erener, Kasım ve çocuklarına çeşitli hediyeler verdi. 
 
Geceye katılan tüm kadınlar gecenin ilerleyen saatine kadar müzik eşliğinde eğlenceli saatler geçirdiler.
 


Okuma Sayısı: 219

1998 - 2017 © Görele Tüm Hakları Saklıdır. İzinsiz yazı, resim, videolar alınamaz. İçerik ekleyenlerin yazıları kendi sorumluluğundadır.
Görele bu sorunluluğu yüklenmez.

Görele.gen.tr'yi Ana Sayfam Yap | Sık Kullanılanlara Ekle