,
adana escort
,
Tarih 12.05.2017
Hit 978
Paylaş

Yazdır Yazıcı dostu çıktı al
Resim 4 GÖR
Video 0
Akıllı Resim 0
Ses 0
Etiketler
İceriğe
ODAKLAN
  YAZI ARŞİVİNİ GÖR

İstatistik
  • Online: 18
  • Bugün: 411
  • Tümü: 496521
GÜNCEL


HER ŞEY VATANDAŞLARIMIZ İÇİNGörele Belediyesi tarafından günde binlerce araç ve vatandaşların geçiş yaptığı, Görele’yi birbirine bağlayan Görele Köprüsünde, vatandaşlarımızın can güvenliği için yapılan yaya kaldırımı genişletme çalışmalarının ardından korkuluk çalışmaları da tamamlandı.

Yıllardır herhangi bir çalışma yapılmayarak, vatandaşların geçişi esnasında büyük risk oluşturan Görele Köprüsündeki bu olumsuzluğa Görele Belediye Başkanımız Tolga Erener dur diyerek, genişletilen yaya kaldırımı korkuluklarla kapatıldı.

Görele Belediye Başkanı Tolga Erener, Görele Köprüsündeki çalışmaları yerinde inceleyerek, çalışmalarla ilgili bilgi aldı.

Bir hizmet yaparken, bir yatırım kazandırılırken her zaman ve her daim vatandaşların can güvenliğinin her şeyin üstünde tuttuklarını belirten Başkanımız Erener, “Hizmette dur durak bilmiyoruz. Belediye olarak son sürat çalışmalarımı sürdürerek, vatandaşlarımızı yaşam standartlarını yükseltmeye devam ediyoruz. Görele köprüsünde dar olan ve yayalar için tehlike arz eden şeritte yaya kaldırımı çalışmasını, trafiği aksatmayacak şekilde düzenledik. Köprümüzde korkuluk çalışmalarımızı da tamamlayarak büyük bir sorunun önüne geçmiş olduk. Her şey gelişen Görele’miz için, her şey vatandaşlarımız için” dedi.

Haber:Kamil YılmazOkuma Sayısı: 326

1998 - 2017 © Görele Tüm Hakları Saklıdır. İzinsiz yazı, resim, videolar alınamaz. İçerik ekleyenlerin yazıları kendi sorumluluğundadır.
Görele bu sorunluluğu yüklenmez.

Görele.gen.tr'yi Ana Sayfam Yap | Sık Kullanılanlara Ekle