,
adana escort
,
Tarih 06.04.2017
Hit 1731
Paylaş

Yazdır Yazıcı dostu çıktı al
Resim 1 GÖR
Video 0
Akıllı Resim 0
Ses 0
Etiketler
İceriğe
ODAKLAN
  YAZI ARŞİVİNİ GÖR

İstatistik
  • Online: 9
  • Bugün: 402
  • Tümü: 496512
GÜNCEL


GÖRELE BELEDİYESİ HİZMET FİLOSU GÜÇLENİYOR!Vatandaşlarımıza her alanda faal hizmetler verebilmek adına, Belediyemiz hizmet filosu ailesine yeni üyeler kazandıran girişim seferberliğimiz sürüyor.

Görele’de değişim ve gelişimin yüzünü yaşatan, yaptığı hizmet getirdiği yeniliklerle vatandaşına her alanda en iyi hizmeti sunmaya çalışan Görele Belediye Başkanımız Tolga Erener, hibe ve mali bütçeden bir adet hafriyat kamyoneti, Çöp kamyoneti ve mini çöp kamyoneti, 2 adet 4x4 Pick-Up, bir adet 5,5 ton ağırlığında ekskavatör kazandırdı.

Görele Belediye Başkanımız Tolga Erener, hizmet filosu şemamızın verimli atılımlarla tazelendiğini belirterek, şunları kaydetti;

“Belediyemiz hizmet filomuzu güçlendirmeye devam ediyoruz. Filomuza Türkiye Belediyeler Birliği’nden hibe vasıtası ile bir adet hafriyat kamyoneti, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’ndan yine özdeş hibe aracılığı ile çöp kamyoneti ilave edildi. Belediyemiz mali bütçesinden toplamı 502 Bin lira maliyeti olan 2 adet 4x4 Pick-Up, 5,5 ton ağırlığında mini ekskavatör ve mini çöp kamyoneti temin edildi. Vatandaşlarımıza her kanattan hizmet sunabilmek gayesi ile hizmet filomuzu verimli hale getirmeye, tazelemeye ve yenilemeye devam edeceğiz’’

Görüntünün olası içeriği: açık havaOkuma Sayısı: 577

  • Görhele Emlak
    25.4.2017 15:20:31
    Çalışmalarından dolayı belediyemizi kutluyorum
1998 - 2017 © Görele Tüm Hakları Saklıdır. İzinsiz yazı, resim, videolar alınamaz. İçerik ekleyenlerin yazıları kendi sorumluluğundadır.
Görele bu sorunluluğu yüklenmez.

Görele.gen.tr'yi Ana Sayfam Yap | Sık Kullanılanlara Ekle