,
adana escort
,
Tarih 01.03.2017
Hit 4305
Paylaş

Yazdır Yazıcı dostu çıktı al
Resim 3 GÖR
Video 0
Akıllı Resim 0
Ses 0
Etiketler
İceriğe
ODAKLAN
  YAZI ARŞİVİNİ GÖR

İstatistik
  • Online: 21
  • Bugün: 420
  • Tümü: 496530
TOPLUM


GÖRFED'DE GÖREV DEĞİŞİKLİĞİ...Görele Dernekleri Federasyonu başkanı olan Birol Kardaş, görevini Abdurrahman Ada'ya devretti.

Görele Dernekleri Federasyonu başkanı olan Birol Kardaş, 26 Şubatta yapılan kongre'de görevini Abdurrahman Ada'ya devretti.

Görfed başkanlığı görevini devreden Birol Kardaş " Görele Dernekler Birliği ile başlayan hizmet yolculuğumuzu Görfed olarak devam ettirdik. Bu gün görevimizi, Görele'mize çok büyük hizmetler yapacağına inandığımız hemşehrimiz Adurrahman Ada'ya devretmenin mutluluğunu yaşıyorum. Yeni başkanımız Abdurrahman Ada'ya ve yönetimine kolaylıklar ve başarılar diliyorum. 12 yıl içerisinde Görelemize ve hemşehlerimize hizmet etmek için didinip durduk. Elimizden geldiğince önemli ve değerli işler yaptığımıza inanıyoruz. Fakülte, Yüksek okul, Hastane Ofd ve okullarımıza  yapımında araç gereç temininde yardımcı olduk. İmkanlarımız ölçüsünde öğrencilerimize burslar temin ettik. Hemşehrilerimizin istek ve taleplerini yerine getirmeye, sıkıntı ve sorunlarını çözmeye çalıştık. Birlik ve beraberliğimizin artması pekişmesi adına şölenler, seminer ve paneller düzenledik. Tabi ki bunları yaparken Milletvekillerimizin, Valimizin, Kaymakam ve Belediye başkanlarımızın, akademisyen,bürokrat,basın ve işadamlarımızın destek ve yardımlarını gördük. Geçmişimizden bu güne kadar görev alan dernek başkanlarımız ile yaptığımız tüm etkinliklerin altından başarı ile çıktık. Birlikte çalıştığım tüm arkadaşlarım ve dostlarımıza teşekkür ediyorum. Bundan sonra da Görele için çalışmaya diğer başkanlarım gibi Onursal başkan olarak devam edeceğim. Bu kongre sürecinde fedakarlık gösteren Muhittin Çelik ve Hüseyin Kuruderi kardeşlerime ayrıca teşekkür etmek istiyorum. Birkez daha has Göreleli olduklarını ortaya koymuşlardır. Önemli olan hoş bir seda bırakmaktır bu kubbe altında, hiç bir şey sonsuz değildir. Bu vesile ile bütün hemşehrilerime selam ve saygılarımı, destekleri içinde şükranlarımı sunuyorum.

Görüntünün olası içeriği: 4 kişi, ayakta duran insanlar

Kongre sonrası soz alan yeni başkan Abdurrahman ADA "Görele Dernekler Federasyonu ( Gör-Fed) Kongresinde Tek liste halinde tüm başkanlarımızın teveccühü İle Görele Dernekler Federasyonu Başkanlığına layık görüldük. 
Süreç içerisinde adaylıklarını açıklayıp daha sonra önce Giresun Önce Görele anlayışını benimseyerek geri çekilen Hüseyin Kuruderi ve Muhittin Çelik kardeşlerime özellikle şahsım ve arkadaşlarım adına şükranlarımı sunuyorum. Ve inşaallah ekip ruhu içerisinde birlik ve beraberliğimizi koruyarak doğduğumuz ve doyduğumuz topraklara değer üretme gayreti içerinde olacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın. 
Şimdiye kadarki hizmetleri için Birol Kardaş , Ali Bilir, Ahmet Torun, Rahman Emanet ve Sadi Kaya ya teşekkür ediyorum. 
Kongremize katılan Görele Belediye Başkanımız Sn. Tolga Erener e ,

Giresun Vakfı Başkanı Sn. Ahmet Dokumacıya,

Titanik Oteller Yönetim Kurulu Üyesi Muzaffer Aygun e,

İbb Emlak Yönetim Daire Başkanı Yaşar Parlak a ,

İl Sağlık Satın Alma Sorumlusu Mustafa Karakadıoğlu na,

BDDK da Grup Başkanı olan Osman Tetik e,

Bayrampaşa Meclis Üyesi Recep Asılsoy a,

Esenyurt Meclis üyesi Mehmet Cin e ,

Bayrampaşa Giresunlular Dernek Başkanı Tülay Tahmaza,

Arnavutköy Giresunlular Dernek Başkanı Ahmet Karasakal a,

Nihat Kahya ya 

Dernek Yönetim Organlarında yer alan tüm dernek başkanı kardeşlerime ve delegelere sonsuz şükranlarımı sunuyorum. 

Telefondan arayan tüm dostlara da teşekkürler.

DİĞER RESİMLERİ GÖRMEK İÇİN RESMİN ÜZERİNE TIKLAYINIZ

 
Görüntünün olası içeriği: 1 kişi, takım elbise ve iç mekan
Görüntünün olası içeriği: 3 kişi, ayakta duran insanlar


Okuma Sayısı: 1435

  • Muhittin ÇELİK
    1.3.2017 15:55:40
    BU SEÇİM SÜRECİNDE BENDE GÖRELE FEDERASYONUNA ADAY OLDUM. HAKKIMDA HAYIRLI OLANI ALLAHTAN NİYAZ ETTİM. DİLERİM YENİ FEDERASYON YÖNETİMİ BAŞTA OLMAK ÜZERE TÜM DERNEKLER BİRLİĞİ BU BAYRAĞI DAHA DA İLERİYE GÖTÜRÜLÜR. 12 YILLIK SÜREÇTE GÖSTERMİŞ OLDUĞU HİZMETLER DOLAYISIYLA DA ONURSAL BAŞKANIMIZ BİROL KARDAŞ A DA TEŞEKKÜRLERİMİZİ SUNUYORUZ. İNŞALLAH PROJELERİMİZ GÖRELENİN UFKUNU AÇAR. HEP BİRLİKTE BİR EL OLMAK İÇİN ÇALIŞACAĞIZ.
1998 - 2017 © Görele Tüm Hakları Saklıdır. İzinsiz yazı, resim, videolar alınamaz. İçerik ekleyenlerin yazıları kendi sorumluluğundadır.
Görele bu sorunluluğu yüklenmez.

Görele.gen.tr'yi Ana Sayfam Yap | Sık Kullanılanlara Ekle