,
adana escort
,
Tarih 16.02.2017
Hit 1755
Paylaş

Yazdır Yazıcı dostu çıktı al
Resim 7 GÖR
Video 0
Akıllı Resim 0
Ses 0
Etiketler
İceriğe
ODAKLAN
  YAZI ARŞİVİNİ GÖR

İstatistik
  • Online: 12
  • Bugün: 402
  • Tümü: 496512
TOPLUM


Görele Dernekleri Federasyonu, Görele'de Ziyaretlerde Bulundu.Görele Dernekleri Federasyonu, kurtuluş günü nedeni ile gittiği Görele'de ziyaretlerde bulundu.

Görele Dernekleri Federasyonu, kurtuluş günü törenlerine katılmak üzere otobüs Görele'ye gitti. Bu konuda açıklama yapan Görele Dernekler Federasyonu başkanı Birol Kardaş "Görele'de ilk olarak meydanda düzenlenen mülki amirlerin de katıldığı resmi törene katıldık.Atatürk büstüne çelenk konulması, saygı duruşu, istiklal marşının okunması ve protokol konuşmalarının ardından, Şehitlikde düzenlenen törene katıldık. Burada şehitler için okunan kuran-ı kerim ve dua sonrası şehitlerimizin mezarlarına karanfil bıraktık. Akabinde şehitler diyarına, bu şanlı orduya katılan Furkan Yayla kardeşimizin şehit cenazesine katıldık. Kılınan namaz sonrası onu ebedi istirahatgahına uğurladık. Allahhım rahmet eylesin. Ruhları şad olsun. Daha sonra Görele Belediye başkanımız Tolga Erener beyi makamında ziyaret ettik. Ziyaret sonrası Esenyurt Belediye başkan Yardımcımız Abdurrahman Ada ile Ofd (omur ilik felçlileri) derneğimizi ziyaret ettik. Derneğimize yeni araç alması konusunda üzerimize düşen görevi yaparak, başkanımız Asiye Divli hanımı tebrik ederek, çalışmalarında başarılar diledik. Daha sonra yoğunluktan ziyaret edemediğimiz Görelemize yeni atanan kaymakamımız Erdoğan Turan Ermiş , Belediye başkanımız Tolga Erener ve İl genel meclis üyemiz Şengül Şahin hanımefendi ve dernek başkanlarımız ile akşam saatinde biraraya geldik. Kaymakamımıza Görele'mize hoş geldiniz. Çalışmalarında başarılar diledik. Okuma Sayısı: 585

1998 - 2017 © Görele Tüm Hakları Saklıdır. İzinsiz yazı, resim, videolar alınamaz. İçerik ekleyenlerin yazıları kendi sorumluluğundadır.
Görele bu sorunluluğu yüklenmez.

Görele.gen.tr'yi Ana Sayfam Yap | Sık Kullanılanlara Ekle