,
adana escort
,
Tarih 02.02.2017
Hit 1740
Paylaş

Yazdır Yazıcı dostu çıktı al
Resim 1 GÖR
Video 0
Akıllı Resim 0
Ses 0
Etiketler
İceriğe
ODAKLAN
  YAZI ARŞİVİNİ GÖR

İstatistik
  • Online: 12
  • Bugün: 39
  • Tümü: 493305
TOPLUM


Görele Dernekleri Federasyonu, 13 Şubat İçin Görele'ye Gidiyor...Görele Dernekleri Federasyonu, Kurtuluş günü resmi programına katılmak için Görele'ye gidiyor.

Görele Dernekleri Federasyonu, 13 Şubat Kurtuluş günü resmi programına katılmak için Görele'ye gidiyor.

Bu konuda bir açıklama yapan Federasyon Başkanı Birol Kardaş " Yönetim kurulumuzun aldığı karar neticesinde Görelemizin kurtuluş günü programına katılmak için dernek başkanlarımız ile birlikte 13 Şubatta Görele'de olacağız. Bu güne kadar İstanbul'da her sene farklı ayrı bir program ile kutladığımız kurtuluş gününü,bu sene çok daha anlamlı bir şekilde kutlamış olacağız. Ülkemizin bu günkü mücadelesinde ve 99 yıl önce destansı mücadelede verilen şehitlerimizi ve atalarımızı böyle bir program ile anmayı uygun gördük. Kısmet olur ise 12 Şuabt Pazar günü Otobüs ile İstanbul'dan hareket edeceğiz.13 Şubat'da Görele'deki Programa katılacağız. İlçemizin Mülki amirlerini ziyaret edeceğiz. Salı günü inşallah aynı otobüs ile geri döneceğiz. Bizleri davet eden Görele Kaymakamı ve Belediye başkanımıza teşekkür ediyoruz.Okuma Sayısı: 580

1998 - 2017 © Görele Tüm Hakları Saklıdır. İzinsiz yazı, resim, videolar alınamaz. İçerik ekleyenlerin yazıları kendi sorumluluğundadır.
Görele bu sorunluluğu yüklenmez.

Görele.gen.tr'yi Ana Sayfam Yap | Sık Kullanılanlara Ekle