,
adana escort
,
Tarih 25.01.2016
Hit 3141
Paylaş

Yazdır Yazıcı dostu çıktı al
Resim 1 GÖR
Video 0
Akıllı Resim 0
Ses 0
Etiketler
İceriğe
ODAKLAN
  YAZI ARŞİVİNİ GÖR

İstatistik
 • Online: 30
 • Bugün: 420
 • Tümü: 496530
EKONOMİ


MANİPÜLASYONA GEÇİT YOKAK Parti Giresun Milletvekili Cemal Öztürk, Rekabet Kurumu’nun fındık piyasasında manipülasyon yapanlara fırsat vermeyeceğini ifade etti.

AK Parti Giresun Milletvekili Cemal Öztürk, fındık piyasasının kendi fiyatını bulup kendi yolunu belirlemesi gerektiğini belirtti.

Piyasanın  bazı alıcıların ve satıcıların insafına bırakılmayacağını ifade eden Öztürk, “Burada mekanizma nedir? Eğer piyasada gerçekten fiyatla oynanan manipülasyon varsa, burada da devreye Rekabet Kurumu girecek. Rekabet Kurumu kurallarının çalıştırılarak piyasayı haksız şekilde bozan varsa bunların da canına okunacak, buradan söylüyorum” dedi.

Rekabet Kurumunun piyasada manipülasyon yapanlara fırsat vermeyeceğine işaret eden Öztürk, şunları kaydetti:

“Onun dışında nasıl ki diğer kurumlarda piyasaya müdahale, piyasanın kimyasını bozar ise fındık fiyatlarındaki bu oynaklık kendi içinde düzelir, düzelmesi lazım. Hükümetin fındık alması, fındık piyasasına müdahale olarak girmesi konularında bazıları spekülasyon yapıyor, bu spekülasyonlara bence prim vermemek lazım. Benim bildiğim şu an için hükümetin, TMO ya da FİSKOBİRLİK ile ‘müdahale alımı’ diye bir politikası yok.”

MANİPÜLASYONA GEÇİT YOK


Okuma Sayısı: 1047

 • Numan Kasap
  30.01.2016 18:07:18
  Hükümetin Fındık politikası yok sizlerin acaba bölgenin Milletvekili olarak bir calışmanız var mı veya bir calışma yapmayı düşünüyor musunuz
 • YAŞAR ALİ ŞENGÜN
  27.01.2016 14:41:38
  FINDIKTA OYNANAN OYUN KADAR HİÇBİR ÜRÜNDE OYUN OYNANMIYOR.GEÇEN YIL FINDIK YOKTU.BU YIL ÇOK MUDA BU KADAR DÜŞÜRDÜK FİYATI.FİSKOBİRLİK YOK.KABIL ETTİK.YILLARCA BESLEDİK KARGAYI OYDU GÖZÜMÜZÜ.BİR DAHA FİSKOBİRLİK DİYE KURUM TANIMIYORUZ.O VARSIN MARKET TİCARETİ YAPSIN.YALNIZ FINDIKDAKİ OYUNLARA YETKİLİLER CARE BULMALI.FİSKOBİRLİKTE G.MÜDÜRLÜK YAPMIŞ VEKİLİMİZ BİLE VAR.İYİ DÜŞÜNÜR VE BULUR OYUNLARIN GERÇEK NEDENLERİNİ.YALNIZ BİRAZ EMEK SARFETMELİLER.SAYGILARIMLA
1998 - 2017 © Görele Tüm Hakları Saklıdır. İzinsiz yazı, resim, videolar alınamaz. İçerik ekleyenlerin yazıları kendi sorumluluğundadır.
Görele bu sorunluluğu yüklenmez.

Görele.gen.tr'yi Ana Sayfam Yap | Sık Kullanılanlara Ekle