,
adana escort
,
Tarih 25.02.2015
Hit 7743
Paylaş

Yazdır Yazıcı dostu çıktı al
Resim 1 GÖR
Video 0
Akıllı Resim 0
Ses 0
Etiketler
İceriğe
ODAKLAN
  YAZI ARŞİVİNİ GÖR

İstatistik
  • Online: 9
  • Bugün: 402
  • Tümü: 496512
SİYASET


O BİZDEN BİRİ!Giresun AK Parti Aday Adayı olan Elif Nizamoğlu Şahin, Giresun ve ilçelerine hizmet etme noktasında AK Parti'nin kararlı duruşuna katkı sunmak amaçıyla Milletvekili aday adayı olduğunu söyledi.

     Nizamoğlu Şahin, yaptığı açıklamada, bu çıkmış olduğumuz kutlu yürüyüşte hemşerilerinden büyük destek beklediğini belirtti.

     AK Parti adıyla çıkılan bu dava yolunda mücadele eden kadın kardeşlerinizden biri olarak bu kutlu davada bulunmaktan onur duyduğunu ifade eden Nizamoğlu Şahin, şunları kaydetti:

     "Bugün başlangıcını yapacağımız, bu uzun soluklu, kutlu yürüyüşte, sizleri ve her zaman desteklerini esirgemeyen kıymetli hemşerilerimi mahcup etmeyeceğimi belirtmek istiyorum. AK Parti teşkilatlarımızdan aldığımız destekle, bu gücü önce Giresun'dan Türkiye'ye yaymaktan başka bir gayemiz ve gayretimiz olmayacaktır. 25. Dönem Milletvekilliği genel seçimlerinde; yakından tanıyıp bildiğim her köşesinin havasını soluduğum Giresun'dan Ak Parti Milletvekili Aday Adaylığı için bu demokrasi yarışında bende varım diyorum. Giresun'umuzun güzel insanlarına güvenerek söz veriyorum ki; sizlerin hasretini çektiğiniz ve verdiğiniz desteğin tam karşılığını alacağınız Milletvekilliğini layıkıyla yapacağıma söz veriyorum”

     Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın kadın ve gençlerin siyaset sahnesinde olmasını her daim istediğini de hatırlatan Nizamoğlu Şahin, "AK Parti adıyla yola çıkılan bu dava yolunda mücadele etmiş bir kadın olarak sizlerin karşısındayım. Kadınlarımızdan ve gençlerimizden almış olduğum destekle bende bu gölgenin ve Giresun'umuz adına bu yola başkoydum. Çıktığımız bu kutlu yolda Allah bizi mahcup etmesin. Allah yar ve yardımcımız olsun. Daima millet diyerek insanımızı önceleyen 'Yeni Güç, Yeni Türkiye'de, yeni ufuklara, yeni vizyonlara gereksinim olduğu kanaatindeyim” dedi.

      Elif Nizamoğlu Şahin kimdir?

 

     1982 yılında Görele'de doğdu. İlk, Orta ve Lise öğrenimini Görele'de tamamladı. Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler Bölümü ve İşletme Fakültesini bitirdi. 2004- 2005 yıllarında Milli Eğitim Bakanlığına bağlı okullarda 2 yıl hizmet yaptı. 2006 yılından bu yana özel bir şirkette Genel Müdürlük görevini yürütmektedir. Evli ve bir çocuk annesi olan Nizamoğlu Şahin, 2004 yılından beridir mensubu olduğu Adalet ve Kalkınma Partisi'nin çeşitli kademelerinde ve kadın kollarında görev aldı.

Haber-foto:Kamil Yılmaz Okuma Sayısı: 2581

  • ihsan ersen
    02.03.2015 11:32:09
    aday adaylığınızı tebrik ederiz eğribel tünelimiz ve giresun limanızmızın neden işletilmediği hususunda bir makale yayınlamanızı bekliyoruz başarılar
1998 - 2017 © Görele Tüm Hakları Saklıdır. İzinsiz yazı, resim, videolar alınamaz. İçerik ekleyenlerin yazıları kendi sorumluluğundadır.
Görele bu sorunluluğu yüklenmez.

Görele.gen.tr'yi Ana Sayfam Yap | Sık Kullanılanlara Ekle