,
adana escort
,
Tarih 05.02.2015
Hit 6951
Paylaş

Yazdır Yazıcı dostu çıktı al
Resim 5 GÖR
Video 0
Akıllı Resim 0
Ses 0
Etiketler
İceriğe
ODAKLAN
  YAZI ARŞİVİNİ GÖR

İstatistik
  • Online: 18
  • Bugün: 408
  • Tümü: 496518
GÜNCEL


GÖRELE UYGULAMALI BİLİMLER YÜKSEK OKULU İLÇE MERKEZİNE TAŞINACAKGiresun’un Görele ilçesinde Eğitim-Öğretimine devam eden Halil Gürel Anadolu Lisesi 2 yıllığına Giresun Üniversitesi (GRÜ) Görele Uygulamalı Bilimler Yüksek Okulu'na devredildiği bildirildi

Giresun Üniversitesinden Rektör Yardımcısı Mahir Kadakal ile birlikte gelen heyet İlçe Kaymakamı Ünal Kılıçarslan ve Görele Belediye Başkanı Tolga Erener, Nihat Gürel Anadolu Lisesi binasını inceledi.

İlçeye bağlı Yeşiltepe Mahallesi'nde bulunan Nihat Gürel Anadolu Lisesi 2 yıllığına Görele Uygulamalı Bilimler Yüksek Okulu’na devredildiği, Nihat Gürel Anadolu Lisesi’nin öğrencileri ise Haziran 2015 tarihinden itibaren Görele Nihat Gürel Fen Lisesi’nde devam edeceği bildirildi.

Binanın geçici kabulünün yapıldığını, Uygulamalı Bilimler Yüksek Okulu yönetiminin ise taşınma işleminin Haziran 2015 tarihinden sonra başlayacağını belirten Kaymakam Ünal Kılıçarslan, “Milli Eğitim Bakanlığından gelen bilgiye göre 2015-2016 eğitim-öğretim yılından itibaren geçerli olmak üzere Nihat Gürel Anadolu Lisesini Uygulamalı Bilimler Yüksek Okuluna binanın kullanım hakkını 2 yıllığına vermiştir. Bununla ilgili hazırlıklar Haziran 2015 tarihinde başlayacaktır. Okulun ismiyle ilgili ise senato da gündeme alınacaktır” dedi.

Okulun isminin mevcut haliyle korunacağını belirten Kaymakam Kılıçarslan, “Nihat Gürel isminin mevcut haliyle korunacak şekilde Uygulamalı Bilimler Yüksek Okul olarak senatoya teklif edilecek mesela ( Halil Gürel Uygulamalı Bilimler Yüksek Okulu) gibi. Taşınma işleminin ise ara dönemde değil Haziran 2015 tarihinde gerçekleşecektir” diye konuştu.

Haber-foto: Bekir ÖztürkOkuma Sayısı: 2317

  • ERDOĞAN GEMİCİOĞLU
    09.02.2015 20:52:39
    SAYIN SİTE YÖNETİCİLERİ DAHA ÖNCE BU HABERE YORUM YAPTIN NEDEN YAYINLANMADIĞINIZI ANLAMADIM YORUMUM NE SİYASİ NEDE HAKARETVARİ DEĞİLDİ SADECE ELEŞTİRİ VARDI SİZİN KOYDUĞUNUZ KURALLAR ÇERÇEVESİNDE ŞU ANKİ HABERİNİZİN KONUSU OLANLARDAN BİRİNİDE HABER YAPMIŞINIZ ÖĞRENCİLERE EV KİRASI KONUSUNDA GÖRELENİN PAHALILIĞI VE FIRSATÇILIĞI KONUSUNDA BENDE AYNI ŞEYLERİ YAZMIŞ DEĞİLMİYDİM MADEM DOĞRU DEĞİLDE BUNLARI NEDEN HABER YAPTINIZ SİZ SADECE KENDİNİZİ İNKAR EDİYORSUNUZ BU KONUDA PİŞTİ OLDUNUZ LÜTFEN EİME LİME BU KONUDA BİR AÇIKLAMA MESAJI BEKLİYORUM
1998 - 2017 © Görele Tüm Hakları Saklıdır. İzinsiz yazı, resim, videolar alınamaz. İçerik ekleyenlerin yazıları kendi sorumluluğundadır.
Görele bu sorunluluğu yüklenmez.

Görele.gen.tr'yi Ana Sayfam Yap | Sık Kullanılanlara Ekle