,
adana escort
,
Tarih 05.09.2013
Hit 7668
Paylaş

Yazdır Yazıcı dostu çıktı al
Resim 3 GÖR
Video 0
Akıllı Resim 0
Ses 0
Etiketler
İceriğe
ODAKLAN
  YAZI ARŞİVİNİ GÖR

İstatistik
 • Online: 18
 • Bugün: 54
 • Tümü: 493320
SİYASET


“GÖRELE SEÇİMİ DEĞİL, BENİ KAYBEDER”MHP Görele İlçe Başkanı ve MHP Görele Belediye Başkan Adayı olan Muhammet Demirbaş, Görele’nin değişime ihtiyacı olduğunu söyledi.

     Demirbaş, Görele halkının Martta yapılacak yerel seçimlerde kararını kendilerinden yana verilmesini, aksi halde Demirbaş’ını kaybedeceğini belirtti.

     Görele’nin muhakkak bir değişime ihtiyacı olduğunu hatırlatan Demirbaş, “Görele’de muhakkak bir değişimin olması şart. Görele’nin hizmete ihtiyacı var. Hizmetin yapılabilmesi içinde bir değişime ihtiyacı var. Benden hariç hiçbir siyasetçi Görele’ye canla- başla bir hizmet yapacak çalışmaların içinde değildir. Herkes koltuk peşinde, herkes ben seçimi kazanayım da ne olursa olsun düşüncesi içerisindeler” dedi.

     Görele’nin MHP adayı olarak değil, halkın başkanı olarak kendisinin seçilmesi gerektiğini de ifade eden Demirbaş, şunları kaydetti:

     “İnşallah bu önümüzdeki seçimlerde Görele halkı benimle birlikte seçimi de kazanmış olacak. Görele’nin fiziki olarak yatırıma ihtiyacı var. Bir değişim için bu dönem seçimi mutlaka kazanmamış gerekmektedir. Aksi halde benim burada kalmam için hiç sebep olmayacaktır. İlçemizde seçimi siz kazanın, birlikte yönetelim. Muhammet Demirbaş sizin hizmetinize talip, Görele’nin geleceğine hizmet etmek için buradayım. Kesinlikle siyasi düşüncelerle burada değilim” dedi.

     Demirbaş, halka seslenerek, ilçede değişimi hep birlikte yaşamak gerektiğini sözlerine ekledi.

Haber-foto: Kamil YılmazOkuma Sayısı: 2556

 • murat dikbas
  06.09.2013 23:12:19
  sayın baskan insallah görelede dogruyu secer görelenin gelecegini mhp oldugunu anlarlar hersey gönlünüze göre olsun
 • Erkan Kibar
  06.09.2013 14:40:22
  Sn Başkan görele 10 yıldır kötü yönetildi. geri gitti belediye borç batağında. Başkan yılın 365 gününün 300 günü istanbulda ankarada gezmede. Bu memleketin sana ihtiyacı var arkandayız muhammet başkan.....!
 • Murat DEMİRBAŞ
  05.09.2013 15:55:51
  Sayın başkanım işallah görele halkı sizingibi saygıdeyer bir başkanını kaybetmez ALLAH yolunu acık etsin saygı ve sevgilerimi sunar elerinden
  öperim.
  İSTANBULDAN YENİN MURAT
1998 - 2017 © Görele Tüm Hakları Saklıdır. İzinsiz yazı, resim, videolar alınamaz. İçerik ekleyenlerin yazıları kendi sorumluluğundadır.
Görele bu sorunluluğu yüklenmez.

Görele.gen.tr'yi Ana Sayfam Yap | Sık Kullanılanlara Ekle