,
adana escort
,
Tarih 17.07.2013
Hit 5817
Paylaş

Yazdır Yazıcı dostu çıktı al
Resim 1 GÖR
Video 0
Akıllı Resim 0
Ses 0
Etiketler
İceriğe
ODAKLAN
  YAZI ARŞİVİNİ GÖR

İstatistik
 • Online: 15
 • Bugün: 54
 • Tümü: 493320
SİYASET


AK PARTİ KARIŞTIBelediye Başkanlığı seçimleri yaklaştıkça AK Parti cephesi Görele’de olduğu gibi Eynesil’de de karıştı.

     Başbakan Recep Tayyip Erdoğan tarafından sevilen Görele’nin iki dönemdir Belediye Başkanı olan Ertuğrul Melikoğlu’nun gözden çıkarıldığı iddiaları kulislerde kol gezerken, Eynesil cephesinde ise Ak Parti’nin güçlü aday adayları gün yüzüne çıkmaya başladı.

     Bilindiği üzere Görele’de Ak Parti cephesinde ilçe kurucularından muhasebeci Mehmet Salih Bilge, mevcut başkan Melikoğlu hakkındaki söylemleriyle ilk fitili ateşlemişti. İlçede bir çok aday adayı bulunan AK Partinin kararını kim yönünde vereceği merak edilen konuların başında geliyor.

     Bu konu neden bu kadar merak ediliyor diyenler elbette olacaktır? Açıklayayım.

     Giresun Merkez, Tirebolu, Doğankent ve Çavuşlu’da Ak Partinin kazanma ihtimalini çok düşük bulduğum gibi, Görele’de bir çok kesim tarafından AK Parti’nin hangi adayı gösterirse göstersin kazanacağına kesin gözüyle bakılıyor.

     Görele’de bunlar yaşanırken, Eynesil’de de mevcut başkan Coşkun Somuncuoğlu’nun koltuğunun sallantıda olduğunu söyleyebilirim. Görele’de Melikoğlu gibi Eynesil’de de Somuncuoğlu’nun gözden çıkarıldığı iddia ediliyor.

     Eynesil içerisinde sevilen ve sayılan Karadeniz Postası Gazetesi ve Mercan FM Yönetim Kurulu Başkanı ve aynı zamanda Eynesil İş Adamları Derneği Başkanı Oktay Gül’ün AK Parti’den aday adayı olduğu ayrı bir önem taşımaktadır.

     Son kararı genel merkezin vereceği adaylardan Oktay Gül’ün şansının Eynesil’de yüksek olduğunu söyleyebilirim.

     Görele içinse aynı şeyleri söylemek imkansız. Melikoğlu’nun AK Parti cephesinden aday gösterilmediği takdirde meydanın CHP’ye bırakılacağı da kesin ihtimal.

Yazı: Kamil YılmazOkuma Sayısı: 1939

 • GÖRELELİ
  23.07.2013 16:12:00
  milleti yıllardsır koyun yerine koydunuz.vay efendim akp kimi çıkarırsa o kazanırmış.neden yahu?bu millet gerizekalımı?akp bu dönem hakettiği tokadı yiyecektir.bu milleti seçim zamanında kandırıp oyunu alıp gitmek yok artık.
 • KEMAL KARALTI
  18.07.2013 11:33:41
  KİM NE DERSİN ERTUĞRUL MELİKOĞLU BİR KARİZMADIR, EFSANEDİR. KİMSENİN ONU ADAY KOYMAYA TEŞEBBÜS ETMESİN. ERTUĞRUL YOKSA AKP YE OY YOK.......
1998 - 2017 © Görele Tüm Hakları Saklıdır. İzinsiz yazı, resim, videolar alınamaz. İçerik ekleyenlerin yazıları kendi sorumluluğundadır.
Görele bu sorunluluğu yüklenmez.

Görele.gen.tr'yi Ana Sayfam Yap | Sık Kullanılanlara Ekle