,
adana escort
,
Tarih 10.06.2013
Hit 6303
Paylaş

Yazdır Yazıcı dostu çıktı al
Resim 5 GÖR
Video 0
Akıllı Resim 0
Ses 0
Etiketler
İceriğe
ODAKLAN
  YAZI ARŞİVİNİ GÖR

İstatistik
 • Online: 12
 • Bugün: 51
 • Tümü: 493317
KÜLTÜR SANAT


Görele’de MHP İlçe Teşkilatı Gençlik Şöleni DüzenlediGiresun’un Görele İlçesinde MHP İlçe Başkanlığı tarafından 2.’si düzenlenen gençlik şöleni büyük ilgi gördü.

gördü.

Görele Cumhuriyet Meydanı’nda gerçekleştirilen şölene Giresun, Trabzon, Gümüşhane MHP İl ve ilçe Başkanları ile belediye başkanları ve çok sayıda vatandaş katıldı.

 Halka hizmet etmenin yolunun siyasetten geçtiğini belirten MHP Görele İlçe Başkanı Muhammet Demirbaş, “Sizlere hizmet için buradayım içinizden bazıları Görele’de hizmet yok mu? Diye soruyor. Görele 134 yıl önce ilçe olmuş 134 yıllık bir tarihi olan ilçemizin şu görüntüsüne bakın bana göre burası savaştan çıkmış, terkedilmiş bir kasaba bir köy görünümündedir. Görele de son 10 yıldır iktidar belediyesine mensup belediye yönetimi var ama Görele’ye hiçbir yatırım yapılmadı. Ben diyorum ki gelin el ele, omuz omuza verelim sağ sol ve parti ayrımı yapmayalım Görele’ye hizmet etmek için birlik olalım. Görele sizi bekliyor Görele’nin size ihtiyacı var benim de size ihtiyacım var ben bir ağabeyiniz bir kardeşiniz olarak size diyorum ki ben Görele’yi seviyorum sizleri seviyorum ama Görele’nin hizmete ihtiyacı var diyorum. Gelin önümüzdeki belediye seçimlerinde sağa sola gitmeyelim partilerin bizlere verdiği hiçbir şey yok” dedi.

 Bu gün farklı bir iktidar farklı bir muhalefet var diyen Demirbaş, “Ben Görele halkının tamamını kucaklamak için buradayım yarın belediye başkanlığını kazandığımız zaman ayağımda çizme ile sokakta sizinle beraber olacağım Görele’de parti bayrakları gelip geçici Türk bayrağı ilelebet dalgalanacak Görele halkı da ekonomisiyle, kültürel yaşantısıyla ve sosyal hayatıyla cıvıl cıvıl bir hale getireceğiz 10 ay sonra burada belediye başkanı Ertuğrul Melikoğlu’yla devir teslim töreni yapacağız sizleri o zaman da bekliyorum ben siyasetçiden çok bir dava adamıyım benim davam Türk İslam davasıdır Görele’nin kalkınmaya ihtiyacı var ben size otel, kat otoparkı, şehir hamamı ve kültür merkezi yatıracağım diye anlatmayacağım ama Görele’nin ayağa kalkması lazım Görele’yi köy görüntüsünden silmemiz lazım. Görele’yi bir üniversite şehri yapmamız lazım tarihiyle kültürüyle sosyal yaşantısıyla yeniden ayağa kalkmış Artvin ile Samsun arasında marka olmuş Görele istiyorum önümüzdeki seçim döneminde siyaseti değil, siyasetçileri değil günlük geçici menfaatleri değil Görele’yi ve kalkınmasını düşünün ve ona göre oy kullanın diyorum siz isteyin Görele’nin tarihini değiştirelim” diye konuştu.

Etkinlikte sahne alan yerel sanatçıların ardından Asya Uçar, Bizim Gönül  ve Sait Uçar’ın verdiği konsere coşkuyla katılan insanlar Cumhuriyet meydanına sığmadı.

Haber-foto: Bekir ÖztürkOkuma Sayısı: 2101

 • Bahtiyar Karakadıoğlu
  11.06.2013 10:26:45


  ….KINAMA….
  www.gorele.gen.tr
  7 haziran 2013 Cumagünü akşamı (dün akşam) görele mhp ilçe teşkilatı’nın düzellemiş olduğu gençlik şöleni ile www.gorel. gen .tr adlı haber sitesinde hafta boyu tek bir haber dahi yapılmamıştır. Tarafsızlığına inanmak istediğimiz bu haber sitesi iktidar partisi köy programlarını dahi en ufak ayrıntılarına kadar yazarken her ne hikmetse Mhp Görele İlçe Teşkilatının yapmış olduğu gençlik şöleninden hiçbir duyuru yapmamıştır. Böylece bu sitenin kimlere hizmet ettiğide belli olmuştur. Benim site yönetiminden bir ricam var, o zaman siz gelin bu sitenin adını www.gorele. Akp. haber sitesi olarak değiştirin. Bir Mhp li olarak sizleri bu tutumunuzdan dolayı esef ve şiddetle KINIYORUM..

1998 - 2017 © Görele Tüm Hakları Saklıdır. İzinsiz yazı, resim, videolar alınamaz. İçerik ekleyenlerin yazıları kendi sorumluluğundadır.
Görele bu sorunluluğu yüklenmez.

Görele.gen.tr'yi Ana Sayfam Yap | Sık Kullanılanlara Ekle