,
adana escort
,
Tarih 04.03.2013
Hit 3933
Paylaş

Yazdır Yazıcı dostu çıktı al
Resim 4 GÖR
Video 0
Akıllı Resim 0
Ses 0
Etiketler
İceriğe
ODAKLAN
  YAZI ARŞİVİNİ GÖR

İstatistik
  • Online: 15
  • Bugün: 54
  • Tümü: 493320
SİYASET


MHP Kadın Kolları’ndan Tanışma Ve Kaynaşma GecesiMHP Görele İlçe Kadın Kolları tarafından düzenlenen tanışma ve kaynaşma gecesinde birlik ve beraberlik mesajları verildi.

Görele Açı Dershanesi Çok amaçlı salonunda düzenlenen tanışma ve kaynaşma gecesinde MHP Görele İlçe Kadın Kolları Başkanlığı görevine getirilen Sevgi Gülşen, partililerle bir araya gelerek tanışma ve kaynaşma imkanı buldu.

Düzenlenen tanışma ve kaynaşma gecesinde konuşan MHP İlçe Başkanı Muhammet Demirbaş, “İnşallah önümüzdeki süreçte Görele belediye başkan adayı olarak karşınıza çıkacağız. Görele’ye yeni bir heyecan, yeni bir şevk, yeni bir yönetim anlayışı lazım. Ama hepsinden önemlisi Görele’nin bir değişime ihtiyacı var. İnşallah önümüzdeki yıl beraber olacağız. Sizlere diyorum ki Görele’nin 134 yıllık bir geçmişi var. Yani Görele 1879 yılında ilçe olmuş ama 134 yıldır değişen hiçbir şey yok. Ben şu anda MHP kimliği taşıyorum ama yarın MHP’nin değil Görelelilerin belediye başkanı olacağım. Görele’nin sağcısı, solcusu, inançlısı, inançsızı, partilisi, partisizi hepsi bizim diyoruz. Çünkü biz atalarımızdan gördüğümüz gibi yaşıyoruz. Siyasetçilere inanmayın çünkü siyasetçiler her seçim döneminde karşınıza çıkar ve size her türlü vaatlerde bulunurlar ama seçim bittikten sonra bir daha yanınıza uğramazlar.

Bu gece bu salonun hınca hınç dolması lazımdı ama millet AK Parti’den korkusuna toplantılarımıza katılamıyorlar. Bizi bölüp parçalamak isteyen emperyalist güçlere ve içerdeki işbirlikçilerine kesinlikle hayır diyoruz.

Ben Görele’nin siyasetine değil hizmetine talibim. Seçimi mutlaka kazanmanız lazım. Siyasi partiler seçimi kazanmasın eğer kazanırsa gördüğünüz gibi dokuz senedir belediye başkanınız var arkasında da çok güçlü olduğu iddia edilen bir siyasi iktidar var ama Görele’ye bir çivi çakılmadı.  Önümüzdeki 2014’ün Mart ayında yapılacak genel seçimleri Görele halkı olarak siz kazanın Görele’yi birlikte yönetelim. Görele’ye yatırım yok. Görele’ye yatırım yapılsa Görele kalkınsa iyi olmaz mı? İlçeye gelen misafirimizi yatıracak yer olmadığı için Trabzon’a gönderiyoruz. Görele’nin bir tane oteli yok, bir tane kat oto parkı yok. Allah bize nasip edecek inşallah. Allah nasip ederse Görele’ye Ankara Keçiören belediyesinin yaptırmış olduğu oto parkın aynısını yapacağız. Görele’de fakülte sayısını iki’ye çıkaracağız ve öğrenci sayısını 4 bine çıkaracağız. Görele’yi köy görümünden kurtaracağız. Gelin Görele’yi kaderine terk etmeyin. Görele’yi siyasetçilerin eline bırakmayın. Görele’deki değişimi hep birlikte yapalım bunları düşünmek için filozof olmaya gerek yok sadece beyninizi ve kalbinizi aynı noktaya hedefleyeceksiniz ve Görele’ye sahip çıkacaksınız”dedi.  

 

Haber-foto: Bekir ÖztürkOkuma Sayısı: 1311

  • kerem
    04.03.2013 12:24:18
    MHP Görele kadın kolları başkanı Sevgi Hanıma ve yönetimine yeni görevinde başarılar dilerim ALLAH yar ve yardımcıları olsun.
1998 - 2017 © Görele Tüm Hakları Saklıdır. İzinsiz yazı, resim, videolar alınamaz. İçerik ekleyenlerin yazıları kendi sorumluluğundadır.
Görele bu sorunluluğu yüklenmez.

Görele.gen.tr'yi Ana Sayfam Yap | Sık Kullanılanlara Ekle