,
adana escort
,
Tarih 13.12.2012
Hit 4164
Paylaş

Yazdır Yazıcı dostu çıktı al
Resim 2 GÖR
Video 0
Akıllı Resim 0
Ses 0
Etiketler
İceriğe
ODAKLAN
  YAZI ARŞİVİNİ GÖR

İstatistik
  • Online: 12
  • Bugün: 48
  • Tümü: 493314
SİYASET


MHP Kadın Kolları Kahvaltıda BuluştuGiresun’un Görele İlçesinde Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İlçe Teşkilatı Kadın Kolları Başkanlığı’nın parti binasında düzenlediği kahvaltıya tüm kadın kolları üyelerinin yanı sıra misafir hanımlarda katıldı.

Görele Kadın Kolları’nın ev sahipliğinde düzenlenen kahvaltıda Görele MHP İlçe Başkanı Muhammet Demirbaş, Kadın Kolları Başkanı İlkay Aydın ve Gençlik Kolları Başkan Yardımcısı Oğuzhan Çiftçi kahvaltıya katılan konuklar ile yakından ilgilendiler.

 

MHP Görele İlçe Başkanı Muhammet Demirbaş, kahvaltıya katılanlara hitaben yaptığı konuşmada, “Bu gün burada kadın kollarının verdiği kahvaltı programı bir ilke imza atmıştır. İnşallah bundan sonraki süreçlerde bu tip etkinliklerimiz artarak devam edecektir. Önümüzdeki bir yıllık süreçte sadece kadın kollarımıza değil halkımızla birlikte çok daha büyük kitleye kahvaltı vereceğiz. Bizim amacımız Görele’nin tarihinde ilk defa Milliyetçi Hareket Partisi belediye Başkanlığı yarışını birinci olarak bitirecektir ben buna inanıyorum. Önümüzdeki süreçte bu çalışmalarımızı daha da genişleterek devam ettireceğiz. Bu bağlamda Kadın Kolları kardeşlerime sesleniyorum, etrafınızdaki çemberi kırın, daha çok insanlara, daha çok bayanlara ve daha çok gençlere ulaşalım. 2012 yılının Ocak ayında Görele MHP ilçe teşkilat binamızı açtığımızda 3-5 kişiyle oturuyorduk ama bu gün üye sayımız bin 400’ü aşmıştır. Artık bu binaya sığmıyoruz. İnşallah önümüzdeki aylarda farklı etkinliklere imza atacağız.15 Aralık 2012 Cumartesi günü İlçede görev yapan ulusal ve yerel basın mensupları ile Görele esnaflarımızı bir araya getirerek öğlen yemeği vereceğiz hepinizi bekliyoruz “dedi.

 Haber-foto: Bekir ÖztürkOkuma Sayısı: 1388

1998 - 2017 © Görele Tüm Hakları Saklıdır. İzinsiz yazı, resim, videolar alınamaz. İçerik ekleyenlerin yazıları kendi sorumluluğundadır.
Görele bu sorunluluğu yüklenmez.

Görele.gen.tr'yi Ana Sayfam Yap | Sık Kullanılanlara Ekle